Після перегляду першого фільму авторові програми сподобався задум пристрою. Зрозуміло, що у фільмі використано порівняно нескладний муляж, але закортіло зробити подібне у вигляді програми. Щодо графіки й симуляції – вийшло далеко не відмінно, але порозважати може 😉
У технічному плані цей муляж використовує саморобну модельку світлодіодних індикаторів і знакогенератор для більшості літер російського й латинського алфавітів.
Мови: російська, французька, английська, українська
Платформа: Microsoft Windows + .NetFramework 4.0
Складність проекту: аматорська
Мета: створення моделі багатосегментних індикаторів